Spegel gustaviansk stil

475716

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld, krön med medaljong, ca 119x48 cm

Visst slitaeg, smärre dekornagg

Speglar

Rum 7

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3390424
950
3390407
900
3390407
650
3390022
600
3389729
550

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer