Jacob Ängman silverbestick Rosenholm

475715

JACOB ÄNGMAN, GAB, 12 kaffeskedar "Rosenholm", silver, medföljer gör set med uppläggningssked samt 2 syltskedar GAB, 1920-tal, totalvikt ca 298g

Visst slitage

Silver

Monter 14

Budhistorik (5 bud)
3390078
850
3389262
3388665
750
3386740
700
3386740

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer