Mikroskop

475657

MIKROSKOP, 1800-talets slut, i sträschatull, märkt "Swift & son, Tottenham", schatullets höjd ca 30 cm

Visst slitage, Stockholms auktionsverk garanterar inte funktionen

Nautica/Technica, Diverse

Hylla 1

Mikroskop

Budhistorik (3 bud)

3389977
3380845
3380845

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer