Omega De Ville herrarmbandsur i 18 k

475630

OMEGA, armbandsur, De Ville, 18 k guld, ca 1970, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 111.077, serienr. 32419957, cal 620, fixoflexband i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm, inkl. originalbox

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, glas med repor, smärre bruksslitage, skadad box

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (18 bud)
3389392
3 600
3390369
3 600
3389392
3 400
3390368
3 200
3389392

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer