Kopia efter Albert Edelfelt

475592

ALBERT EDELFELT (1854-1905), kopia efter: "I Yttersta skären", märkt A Edelfelt cop, olja på duk, ca 88x146 cm

Delvis med krackeleringar, smärre ytfläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Kopia efter Albert Edelfelt

Budhistorik (8 bud)
3396500
4 800
3396493
4 600
3396491
3396489
3395647

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer