Design Arne Jacobsen Myran stolar

475554

ARNE JACOBSEN, "Myran", modell 3101, stolar, 4 st., för Fritz Hansen, lackerade i powdergreen, modell 950, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Stolar, Design

Hylla 8

Budhistorik (25 bud)
3390107
6 800
3390102
6 600
3390104
6 600
3390102
6 400
3390103
6 200

Slutpris SEK:
6 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer