Parkeringsautomat 1900-tal

475474

PARKERINGSAUTOMAT, 1900-tal, Duncan meter, AB Maskinteknik Solna, metall, höjd 47 cm

Slitage, öppningsbar

Diverse

Rum 7

Parkeringsautomat 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
3379826
3388888
1 900
3379826
1 800
3388887
1 700
3379826
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer