Bohylla i bonad björk

475405

BOKHYLLA, björk, 1900-talets första hälft, flyttbara hyllplan, höjd ca 90, 86x26 cm

Smärre ytskador

Möbler, Hyllor

Bohylla i bonad björk

Budhistorik (11 bud)
3388244
3389246
950
3388244
900
3389245
850
3388244

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer