Skåp rokokostil

475404

SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, tvådelat, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd 217, 150x56 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp rokokostil

Budhistorik (38 bud)
3388970
4 200
3388968
3388962
3 800
3388960
3 600
3388951
3 400

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer