Sekretär och spegel i björk

475393

SEKRETÄR och SPEGEL, björk, 1920-tal, svängda ben, invändigt med lådor och fack, höjd ca 100, 90x47 cm, oval spegel med fasetterat glas, mått 55x67 cm

Bruksslitage, nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Speglar

Rum 5

Sekretär och spegel i björk

Budhistorik (3 bud)

3388379
3383919
3380850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer