Mårten Andersson Seldon

475380

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Seldon", signerad Mårten A, numrerad, litografi, ca 118x115 cm

Rum 4

Mårten Andersson Seldon
Budhistorik (13 bud)
3387056
4 600
3386573
4 400
3386881
4 200
3386573
3 600
3378737
3 400

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer