Meja Anna Pernilla Kullersten

475362

MEJA KULLERSTEN (f. 1969): "Divine", signerad Meja, numrerad 29/75, grafiskt tryck, ca 46x26 cm

Fack 36

Meja Anna Pernilla Kullersten
Budhistorik (1 bud)

3385803
2017-07-23 11:08:59

2017-07-24 kl 20:51
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer