Sven-Erik Johansson blandteknik

475358

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925): Interiör i blått, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik/olja på pannå, ca 7,5x9 cm, med platta ca 12,5x13,5 cm

Läs mer

Monter 18

Budhistorik (2 bud)

3387226
3385015

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer