Ove Carlson Sunday morning

475313

OVE CARLSON (född 1950): Sunday morning, signerad och numrerad Carlson, 3/27, pigment ink print, ca 50x50 cm, oramad

oramad

Rum 9, Vagga 1

Ove Carlson Sunday morning
Budhistorik (10 bud)
3385755
3382484
750
3382635
700
3382484
650
3382605
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer