Astri Bergman-Taube litografier

475309

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (2 st) "Flickan i Havanna", "Får jag lov lilla pappa", signerad Astri Bergman Taube, numrerade 141/210, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Enstaka fuktfläckar

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (18 bud)
3387064
3387065
3387064
1 400
3387062
1 300
3387053

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer