Gottfrid Kallstenius oljemålning

475307

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1938): Fiskare, olja på duk, sigerad och daterad G. Kallstenius -87, ca 43x60 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (18 bud)
3387942
6 000
3387890
5 000
3385420
4 800
3384319
4 600
3382521
4 400

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer