Landskapsmotiv oljemålning

475305

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med vattendrag, olja på papp, ca 26x17 cm

smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Landskapsmotiv oljemålning
Budhistorik (1 bud)

3387445
2017-07-24 16:33:57

2017-07-24 kl 16:42
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer