Monogramisten AS Nautica

475301

MONOGRAMISTEN AS, "Marye", signerad AS, olja på duk på pannå, ca 18x23 cm

1 med löst bakstycke

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fack 17

Monogramisten AS Nautica

Budhistorik (7 bud)
3384146
3384144
900
3384142
850
3384141
3384140
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer