Fritz Lindström oljemålning

475229

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap med vattendrag och röda stugor, signerad, olja på pannå, ca 19x28 cm

Fack 5

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3383433
500
3377287

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer