Bordslampa med prismor

475067

BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, 2 ljuspunkter, olikslipade prismor, förgylld metall, höjd ca 57 cm

Omarbetad, saknar prismor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampa med prismor

Budhistorik (5 bud)
3384614
600
3384613
550
3384611
500
3384590
450
3375924

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer