Piedestaler 1 par i Louis XVI-stil

474986

PIEDESTALER, 1 par, 19/2000-tal, Louis XVI-stil, mörkbetsat trä, höjd ca 147 cm

En med lagning i toppen

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (23 bud)
3382491
1 700
3383067
1 600
3382491
3382188
1 400
3382177
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer