Sve X:et Erixon akvarell

474967

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Flicka i skog, signerad och daterad Sven Erixon maj-48, akvarell, ca 36x22,5 cm

med dedikation

Sve X:et Erixon akvarell

Budhistorik (11 bud)
3386395
5 800
3385680
5 600
3385462
5 400
3385679
5 200
3385462
5 000

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer