Johnny Cash memorablia

474959

JOHNNY CASH MEMORABILIA, 4 dlr, bestående av: brev samt fotoprint signerade av Johhny Cash och June Carter Cash, plektur signerat av Johnny Cash samt fotografi på Johnny Cash på besök i Stockholm under 1990-talet, brevets mått ca 10,5x24 cm

Pop/Rock, Diverse, Diverse

Johnny Cash memorablia

Budhistorik (7 bud)
3382411
3379764
3379760
750
3377541
700
3375946
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer