Takarmatur Flos Aurora

474950

PERRY KIN & SANTIAGO MIRANDA, "Aurora", taklampa, Italien, för Flos, diameter ca 60 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 9

Takarmatur Flos Aurora

Budhistorik (3 bud)

3383251
3383039
3375536

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer