Vitrinskåp Louis XV-stil

474923

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, 2-delat, skulpterad dekor, förgyllda beslag, höjd ca 202, 52x147 cm

Nyckel saknas, ej tillhörande nyckel till dörrar finns att avhämta på utlämningen, bruksslitage, 2 lådor med fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (2 bud)

3383997
6 400
3381706

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer