Torkel Dahlstedt akryl

474906

TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): Kilimanjaro, signerad och daterad Torkel Dahlstedt 1972, 4/10, akryl på papper, ca 39x39 cm

Tavelvagn 32

Torkel Dahlstedt akryl
Budhistorik (16 bud)
3385347
1 600
3385346
3385345
1 400
3385343
1 300
3385341

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer