Jordi Arkö

474871

JORDI ARKÖ, Bengtsson, Röde Orm. II Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. Signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarad röd klotkassett

Ej genomgången. Endast band II

Jordi Arkö

Budhistorik (3 bud)

3382578
3380530
3379839

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer