Harald Lyth 5 färglitografier

474862

HARLAD LYTH (född 1937): "Murarlod och Brysselspets" - grafikmapp, signerade och daterade Lyth 57/100, 5 färglitografier i bokkassett, bladstorlek ca 40x28 cm, oramade

Harald Lyth 5 färglitografier

Budhistorik (5 bud)
3378888
1 700
3382935
1 600
3378888
3378886
3376573

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer