Stolar 1900-tal

474854

STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, kromat stål, ihopfällbara, sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
3380470
3382449
3380470
950
3382448
900
3380470
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer