Toilettebord 1950/60-tal

474834

TOILETTEBORD, mahognyfaner, sarg med låda, nyckelskylt i ben, höjd ca 71, 74x37 cm

Torrsprickor, nyckel finns att avhämta vid Utlämning

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Toilettebord 1950/60-tal

Budhistorik (1 bud)

3373360
2017-07-13 14:20:06

2017-07-20 kl 16:35
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer