Design Nils Landberg Sommar

474829

NILS LANDBERG, Orrefors, vaser, 3 st., glas, signerade och numrerade 3538/318 resp 4129-220, höjd ca 14-29,5 cm

Glas, Konstglas, Design, Specialauktion

Rum 1

Design Nils Landberg Sommar

Budhistorik (2 bud)

3384526
3378564

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer