Soffa gustaviansk stil

474822

SOFFA, 1800-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, krön med skulpterad ros, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 45 , bredd 210 cm

Renoverad, kompletterad, kraftigt slitage, skador

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3381517
3 400
3381916
3 200
3381517
3376862
2 800
3375252

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer