Matbord 1800-tal mahogny

474815

MATSALSBORD på pelarfot, 1800-tal, mahogny, 3 iläggsskivor, höjd ca 74, diameter 139, total längd 319 cm

smärre ytslitage

Möbler, Matbord

Rum 13

Matbord 1800-tal mahogny

Budhistorik (4 bud)

3381823
3380542
850
3379048
3378366

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer