Skrivbord 1800-tal England

474813

SKRIVBORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, beslag i mässing, skinnklädd skrivskiva, 2 hurtsar med lådor, höjd ca 78, 137x79 cm

Fanérskador och slitage, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Ändring; Ej England-ska var Karl Johan

Möbler, Soffbord, sidobord

Skrivbord 1800-tal England
Budhistorik (16 bud)
3376533
4 200
3381590
3376533
3 800
3378151
3 600
3376533
3 400

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer