Flaska i koppar

474777

FLASKA, 18/1900-tal, försilvrad koppar, med dekor av mansfigurer samt lejon, höjd ca 27 cm

Slitage

Diverse, Metall

Flaska i koppar

Budhistorik (13 bud)
3382670
3382277
750
3380695
700
3381468
700
3380695
650

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer