Spegel nyrokoko

474771

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserat pastellage, höjd ca 182x78 cm

Sprickor, lagningar

Diverse, Speglar

Rum 5

Spegel nyrokoko

Budhistorik (10 bud)
3381023
4 800
3378236
4 600
3377670
4 400
3378234
4 200
3377670
3 600

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer