Peter Dahl färglitografi

474764

PETER DAHL (född 1934): "Full soffa", signerad Peter Dahl, 204/275, färglitografi, bladmått ca 57x78 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3380851
3383002
2 800
3380851
2 400
3382999
3380851
1 900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer