J A G Acke

474745

J A G ACKE (1859-1924): "Tärnan och tärnorna", signerad Acke samt daterad 1911, olja på pannå, ca 34x42 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 5

J A G Acke

Budhistorik (29 bud)
3382408
42 000
3382423
40 000
3382408
39 000
3382420
39 000
3382408
38 000

Slutpris SEK:
42 000
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer