Haral Wiberg akvarell

474725

HARALD WIBERG (1908-1986): "Rådjur för drev", signerad och daterad Harald Wiberg 1975, akvarell på papper, ca 24x28 cm

Fack 32

Haral Wiberg akvarell

Budhistorik (10 bud)
3384177
2 600
3380159
2 400
3379579
3379578
1 400
3379119
1 300

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer