Gunnar Svenson oljemålning sommar

474663

GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Kåsberga", signerad Gunnar Svenson, daterad 1937 på spännramen, olja på duk, ca 65x81 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
3378772
3381570
3378772
3377092
3375760
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer