Johannes Feldhoffer oljemålning

474660

JOHANNES FELDHOFFER (1900-tal): "Potatisplockaren", signerad och daterad J.Feldhoffer 1981, olja på duk, ca 110x135 cm

Ytmärken

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
3372825
1 900
3381051
1 800
3372825
1 700
3381048
1 600
3372825
1 300

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer