Samling silver

474627

SAMLING SILVER, 5 dlr, bestående av: GEWE bordsset med gräddkanna, sockerskål, sockertång samt bricka, stämplade GEWE, B9 (1952), medföljer gör slev i modell Svensk Spetsig, stämplad I Sundström, N7 (1915), längd slev ca 30, mått bricka ca 21x12 cm, totalvikt ca 684g

Lock med gravyr, visst slitage

Silver

Monter 14

Samling silver

Budhistorik (11 bud)
3380148
3379813
3380147
3379813
1 900
3374276
1 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer