Johan Scott tusch

474582

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad J. Scott -89, tusch på polyesterfilm, ca 36x42 cm
PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 15

Johan Scott tusch

Budhistorik (4 bud)

3387092
3385951
3378317
550
3378222
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer