Sideboard teak

474572

SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt, tillverkat för Oscar Edvin Eklund, dörrar med bakomvarande hyllinredning samt lådor, höjd ca 100, 150x45 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sideboard teak

Budhistorik (13 bud)
3381186
3381185
1 400
3381163
3381161
3381160
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer