Ring med smaragd

474536

RING, 18 k guld, carréslipad smaragd samt 5 smådiamanter med åttkantslipning, sovjetiska stämplar, ringstorlek 16 mm, vikt ca 3,6 g

Smaragd med repor

Guld/Smycken

Ring med smaragd

Budhistorik (3 bud)

3388371
3384556
3384310

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer