Barmöbel i form av öppen spis

474368

BARMÖBEL i form av öppenspis för hörn, 1900-talets andra hälft, dolda fack för glas och flaskor, höjd ca 139, bredd ca 100, djup ca 60 cm, nyckel finns

Slitage, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Barmöbel i form av öppen spis

Budhistorik (5 bud)
3380321
500
3380319
450
3380318
3380317
3380316

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer