Fat par Kina

474343

FAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, diameter 31 cm

Lagningar

Ändringar/tillägg
20170623

Orientaliskt, Porslin

Fat par Kina

Budhistorik (12 bud)
3378768
3378766
2 800
3378764
2 600
3378761
2 400
3378760

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer