Saltstolar Moskva silver 1800-tal

474312

SALTSTOLAR, 2 st., silver, Moskva 1869-1871, olika mästare, delvis förgyllda, vikt 201 gram

Silver

Monter 9

Budhistorik (6 bud)
3392701
5 800
3392201
3391772
3 400
3384295
3 200
3383392

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer