Stolar 4 st Nesto med Josef Frank tyg

474237

STOLAR, 4 st, Nesto, 1960-tal, stomme i bestad björk, ryggbricka fanérad i teak, sits i klädd i Josef Frank kretong "Anakreon", sitthöjd ca 45 cm

Ej originalklädsel, bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 8

Budhistorik (13 bud)
3377242
1 400
3377180
1 300
3374567
3377000
3374567
900

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer