Chiffonjé chippendale

474153

CHIFFONJÈ, chippendale, 1940-tal, mörkbets, dörrar med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 85/92, 180x57 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Chiffonjé chippendale

Budhistorik (12 bud)
3374266
3375222
950
3374266
900
3375220
850
3374266
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer